Araç Giydirme 2021

Araç Giydirme 2021

Firmamız açık hava reklamcılık sektörüne reklam verenleri daha profesyonel hizmetlerle tanıştırmak amacıyla kurulmuştur. Sürekli olarak büyüyen ve müşteri portföyüne her gün yenilerini ekleyen araç giydirme firmamız Türkiye’de önde gelen birçok kuruluş ile beraber hizmet vermektedir. Kalitesinden taviz vermeyen yapısıyla, reklamcılık adına büyük yatırımlar gerçekleştirerek hizmet alanlarını, genişletmiştir. Türkiye’nin Önde Gelen Firmaları Arasındayız

Reklam kaplama konusunda deneyim ve sunduğu kaliteli hizmetle Türkiye ve Dünya üzerinde birçok firmanın reklam ürünlerini imal etmektedir. Ülkemizin önde gelen araç giydirme firmaları arasına kısa sürede girmeyi başaran şirketimiz bu anlamda kalitesini sürekli olarak yükseltmektedir. Hizmet verirken yüksek kalitesi, uzman kadrosu, teknolojisi ve tecrübesi ile beraber her zaman kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Şirketimiz hedeflerine sınırlama koymadan reklamcılık sektöründe çıtasını yukarıya çıkarmaktadır.

Doğru Firmalar İle Çalışın

Reklam kaplama hizmetinde öncelikle bilgisayar ortamında aracınızın modeline göre etkin çalışmalar yapılmaktadır. Daha sonraki işlem dijital baskısı yapılan iş en az 24 saat malzeme dinlendirildikten sonra uygulama faaliyetine geçilmektedir. Kaplama işinde araç iyice temizlendikten sonra araç üzerine dijital baskının yani folyo basılmaktadır. Bu bölümde en kritik nokta malzeme kalitesiyle birlikte işçiliğin her zaman maksimum düzeyde olması gerektiğidir. Bunun nedeni araç giydirme işinde işçilik zayıf olursa malzemeniz ne kadar kaliteli olursa olsun bir müddet reklam bölümünde kabarma ve yırtılma meydana gelmektedir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Sonradan Banyo Yapımı

Sonradan Banyo Yapımı

Bursa’da Geleneksel Türk Kültürünü Yaşatıyoruz!

Bursa’da Geleneksel Türk Kültürünü Yaşatıyoruz!

Fastech’in Plasma Kesim Makinelerinin Detaylı İncelemesi

Fastech’in Plasma Kesim Makinelerinin Detaylı İncelemesi

Konya’da Emlak sektörü denilince Enkay İnşaat

Konya’da Emlak sektörü denilince Enkay İnşaat

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir