Bursa’da Geleneksel Türk Kültürünü Yaşatıyoruz!

Bursa’da Geleneksel Türk Kültürünü Yaşatıyoruz!

Almira Hotel Termal ve SPA merkezi içerisinde gelişmiş termal alanı ve gelenekselleşmiş Türk hamamı ile eski Osmanlının başkenti Bursa’ya yakışır bir özgünlük vadediyor. Geleneksel Türk kültürünün izlerini taşıyan hamam ve kaplıca alanı ile termal Bursa otel deneyimi ön plana çıkıyor. Doğanın iyileştirici mucizesini termal su keyfi ile Almira Hotel’de yaşamak mümkün. Geleneksel hamam alanı, özel köpük masajı, aromatik yağlarla desteklenmiş hamam seansları ve yaklaşık 30 dakikalık geleneksel Türk hamamı ile benzersiz hale getiriyor. Uygun fiyatlı para politikamız gereğince ailenizle keyifli dakikaları tadabileceğiniz masaj ve hamam paketleri de yer alıyor.

Çocuk ve Gençlere Özel SPA Salonları

Almira Hotel Termal ve SPA merkezi ilk kez tanışanlara özel olarak Hoş Geldin masaj paketini uygun fiyata sunuyor. Gün içerisinde özel aromatik yağlarla aroma masaj uygun fiyatlarla hotel müşterilerine sunuluyor. Vücutta birikmiş stresi 60 dakika içerisinde minimum seviyeye indirecek Herbal ve Stres masajı, modern ve popüler sıcak taş masajı sunulan hizmetler arasında yerini alıyor. Ailecek kusursuz Hotel konforunu kişiselleştirilmiş spa paketleri ile yakalamak mümkün. Yetişkinlerle beraber 6-12 yaş aralığı için masaj ve hamam paketleri 240 TL’den başlayan fiyatlarla keyifli bir deneyim vaat ediyor. 12 ve 16 yaş gençlere özel oluşturulmuş paketlerde uygun fiyatlarla satın alınabilir. Tek girişlik fiyat ücreti dışında toplu paketler ile birden çok seansı tek seferde satın almakta mümkün. Almira otel Bursa SPA salonuna özel avantajlı paketlerden yararlanabilmek için WhatsApp hattı üzerinden irtibata geçebilir ve rezervasyon talebinizi kısa sürede oluşturabilirsiniz.

Aile Üyelerine Özel İndirimli Termal ve SPA Üyelik Paketi

Bursa spa otelleri arasında Almira SPA hotel gelenekselleşmiş hamam kültürünü yaşatmaya devam ediyor. 60 dakikalık, 90 dakikalık ve 120 dakikalık farklı aile hamam paketleri ile benzersiz bir SPA deneyimini tüm aile üyelerine sağlıyor. Hotel müşterileri tarafından talep edildiğinde 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık üyelik satın alınarak istendiği zaman Termal SPA, hamam ve masaj salonundan paket ücret dahilinde ya yararlanılabilir toplu satın alımlarda daha uygun fiyat seçeneklerine Almira spa hotel farkı ile yaşayabilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Sonradan Banyo Yapımı

Sonradan Banyo Yapımı

Fastech’in Plasma Kesim Makinelerinin Detaylı İncelemesi

Fastech’in Plasma Kesim Makinelerinin Detaylı İncelemesi

Konya’da Emlak sektörü denilince Enkay İnşaat

Konya’da Emlak sektörü denilince Enkay İnşaat

Esenyurt Evden Eve Taşımacılık

Esenyurt Evden Eve Taşımacılık

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir