Güzellik Merkezlerinde Lazer Epilasyon

Güzellik Merkezlerinde Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon uygulaması bir çok bayan için oldukça olumlu sonuç alınan bir uygulamadır. Bu olumlu sonuçlar daha fazla bayanın bu uygulamayı tercih etmesini sağlar. Eğer bu süreci tanımlamak gerekirse istenmeyen tüy köklerinin yakılması olarak en basite indirgenmiş şekliyle tanımlanabilmektedir. Bu tanımı biraz detaylandırmak istersek; kıl köklerini kıl üretemez hale getirmek olarak da tanımlayabiliriz. Alexandrite – diode (radyofrekans ile) – IPL (radyofrekans ile) – Mavi Işık; Başlıklı dört yöntem ile epilasyon yapılmaktadır. Bu yöntemlerden hangisinin size daha uygun bir uygulama olduğunu ya da uygulama yapılacak bölgeye hangi uygulamanın daha uygun olduğunu doktorlarımız belirlemektedir.

Her cilt tipi ve bölge değişimine farklı ıuygulama yanıt verebilmektedir. Bu uygulamalar arasında en çok duyduğumuz ise Mavi Işık Uygulamasıdır. Ülkemizin başkenti olan Ankara lazer epilasyon konusunda oldukça tercih edilmektedir. Bu ilde oldukça gelişmiş aletlerle donatılmış ve tecrübeli uzmanlarla çalışan bir kaç ünlü güzellik merkezi bulunmaktadır. Müşteriler lazer uygulaması için daha çok ismi duyulmuş ve tecrübe kazanmış hatta bir yakınlarının faydalandıkları güzellik merkezlerini seçerler bu sayede işlemin süreci daha güvenilir ilerler.

Kullanıcı firmaya güven duyduğu için sonuç ve süreç daha pozitif olur. Büyük şehirlerin yanı sıra Türkiye’nin her yerinden son zamanlarda lazer epilasyon yapan güzellik merkezlerini görmekteyiz. Bu uygulama genellikle güzellik merkezleri bünyesinde konu ile ilgili eğitim almış uzmanlar tarafından yapılır.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Ameliyatsız Yüz Gençleştirme Yöntemleri

Ameliyatsız Yüz Gençleştirme Yöntemleri

Bursa Termal Spa

Bursa Termal Spa

Bebek Hemşiresi Arıyorsanız Damla Danışmanlık’a Mutlaka Danışın

Bebek Hemşiresi Arıyorsanız Damla Danışmanlık’a Mutlaka Danışın

Laparoskopi Tedavisine Hangi Kadınlar İhtiyaç Duyuyor?

Laparoskopi Tedavisine Hangi Kadınlar İhtiyaç Duyuyor?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir