Salesforce Kullanımı

Salesforce Kullanımı

Sosyal medya platformlarında 1 dakika içerisinde neler olduğunu bilmek istemez misiniz? Salesforce web adresinin ülkemiz yetkili satıcıları arasında yer alan önemli markaların çalışmalarını da bu doğrultuda görebilmek mümkündür. Sosyal medya platformlarının insanların olduğu kadar firmaların da çalışma alanı olarak yer almaya başladığını net bir şekilde belirtmek mümkündür. Yaklaşık 4,5 milyar oranında sosyal medya platformlarında hesabını aktif bir şekilde kullanan kullanıcı sayısını görmek de kaçınılmaz durumdadır elbette.

Ayrıca 1 saat içerisinde Twitter platformu üzerinde 277 bin tane tweet, Facebook platformunda 2 milyon 460 bin tane içerik, İnstagram platformunda 216 bin tane fotoğraf, Youtube platformunda 72 saat süreli video ve Vine platformunda 8 bin 333 adet video paylaşılmaktadır. Elbette ki belirtilen bu rakamlar ortalama olarak hesaplanmıştır. İnsanlar artık salesforce Türkiye sayesinde daha güvenilir ve daha rahat bir şekilde sosyal medya hesaplarını kullanabiliyor. Ayrıca şikayetlerini e-posta göndermek, çağrı merkezi aramak ya da web adresinde form doldurmak yerine çok daha etkili çözüm sağlayan sosyal mecraları tercih ediyor ve paylaşımlarda bulunuyor.

Durum bu hale gelince de sosyal medya platformlarını önemseyen ve dikkate alan şirketler bu mecraları yönetebilmek adına profesyonel destek almayı tercih etmektedir. salesforce crm adı altında bu desteği görebilmek de mümkündür. Radian6, firmalara pek çok yarar sağlamaktadır aslında. Ürün, marka ve hizmetler hakkında sosyal mecralarda neler konuşulduğunu merak eden firmalar da zaten bu uygulamayı en iyi şekilde kullanmayı tercih etmektedir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Kaliteli Marka Kaliteli Hizmet

Kaliteli Marka Kaliteli Hizmet

Elektronik Sigara Faydaları

Elektronik Sigara Faydaları

Provimes Kurum İçi Mesajlaşma ile Gizliliğiniz Emin Ellerde

Provimes Kurum İçi Mesajlaşma ile Gizliliğiniz Emin Ellerde

Güvencem’in Teknoloji Ötesi İşyeri Alarm Sistemleri

Güvencem’in Teknoloji Ötesi İşyeri Alarm Sistemleri

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir