Provimes Kurum İçi Mesajlaşma ile Gizliliğiniz Emin Ellerde

Provimes Kurum İçi Mesajlaşma ile Gizliliğiniz Emin Ellerde

Bazı büyük şirketler veya kuruluşların kendi aralarında konuştukları konuları bir farklı bir şirketin öğrenmemesi gereken durumlar olabilir. Bu tip bilgiler, el altından sızdırılabildiği veya ele geçirildiği için gizlilik konusu oldukça önemlidir.

Provimes sayesinde kurum içi mesajlaşma son derece güvenli bir hale getirilir. Provimes kullanan pek çok şirket mesajlaşmalarının güvenliğinden emin olmakta ve bu sayede mesajlaşmalarda şirketleri ile ilgili tüm ayrıntıları detaylı bir şekilde konuşabilmektedir. İnsanların şirketleri ile ilgili özel konuları tereddüte kapılmadan, rahat bir şekilde konuşabilmesi son derece önemlidir.

kurum ici mesaj mobil 2

O nedenle Provimes kullanan kişiler, şirketlerinin güvenliğinden emin olarak gönül rahatlığı ile bu yazılımı kullanabilirler. Her şeyden önce güvenliğe çok önem veren bir yazılım olması sebebiyle kişilerin gizlilik konusunda herhangi bir tereddüde düşmesine gerek kalmaz. Provimes kullanan kişilerden de bu zamana kadar herhangi bir şikâyet gelmemiştir.

kurum ici mesaj 3

Kurum İçi Mesajlaşma Konusunda Güvenlik

Kurum içi mesajlaşma yukarıda da bahsedildiği gibi oldukça büyük bir önem taşır ve özellikle şirket içerisinde kimsenin bilmemesi gereken konuları, konuşurken dikkatli olmaları çok önemlidir.

Çünkü bazı fikir ve projeler konuşulduğunda el altından sızdırılma ihtimaline karşı kişilerin dikkat etmesi gerekmektedir. Hacklenmeye ihtimaline karşı konuşma sonrasında mesajların silinmesi önem taşımaktadır. Ancak Provimes kullanan hiçbir şirketlerin veya kuruluşların çalışanlarının mesajları silmesine gerek yoktur.

kurum ici mesaj 2

Provimes şirket tarafından satın alınan bir yazılım olduğundan dolayı uygulama içerisinde veya çalışanlar içerisinde olup biten her şeyi yetkili yerlere bildirir. Yetkili kişiler tarafından tam anlamıyla kuşbakışı her şey görülebildiği için her şeyin kontrol altında tutulması daha çok kolaylaşır. Bu nedenle kişilerin böyle bir yazılıma sahip olması her anlamda büyük bir güvenlik ve gönül rahatlığı sağlar.

Toplantı masası paneli tıpkı diğer paneller gibi gayet kullanışlı ve kolay bir ara yüze sahip şekilde üretilmiştir. Toplantı masası panellerine rahat bir şekilde kişi eklenebilir veya çıkarılabilir ve daha pek çok uygulama yapılabilir. Toplantı masası paneline giriş yapıldıktan sonra rahat bir şekilde erişim sağlanabildiği için uygulamayı kullanmayı hiçbir şekilde bilmeyen insanlar bile gönül rahatlığı ile zorlanmadan kullanabilirler. Kullanım esnasında yüksek ihtimalle herhangi bir sıkıntı çıkmaz. Eğer kişilerin aklına takılan bir soru varsa bu soruya da online kullanım kılavuzundan cevap bulabilirler.

Provimes giriş-çıkışları sürekli olarak kontrol altında tutan, şirkette meydana gelen bütün her şeyi yetkili kişilere bildiren ve sürekli olarak çalışma halinde olan bir yazılım olduğundan dolayı turnike entegrasyonu kısmında da kişiler herhangi bir kaygı yaşaması gereksizdir. Sürekli olarak giriş-çıkışların kontrol altında tutulması zaten bu uygulamanın en büyük özelliklerinden olduğundan dolayı bu konuda herhangi bir sıkıntı çıkmayacağı yazılımcılar tarafından da sıklıkla bildirilir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Kaliteli Marka Kaliteli Hizmet

Kaliteli Marka Kaliteli Hizmet

Elektronik Sigara Faydaları

Elektronik Sigara Faydaları

Güvencem’in Teknoloji Ötesi İşyeri Alarm Sistemleri

Güvencem’in Teknoloji Ötesi İşyeri Alarm Sistemleri

Bilimp Görev Yönetimi Aracının Özellikleri

Bilimp Görev Yönetimi Aracının Özellikleri

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir