Neden Keşfete Çıkamıyorum?

Neden Keşfete Çıkamıyorum?

Instagram işletme profillerinin en çok araştırdıkları sorulardan olan neden keşfete çıkamıyorum sorusuna yanıt araştırıyoruz. İlk önce, hesabımızı ne kadar aktif kullanıyoruz sorusunu kendimize sormalıyız. Eğer aktif bir kullanım süremiz varsa, takipçi sayımız ne kadar? Biliyorsunuz ki yüksek etkileşim demek, aslında hesabımızın bir nevi hız kapasitesi, ateşleyicisi demektir. Eğer yeterli takipçi kitleniz yoksa smm panel satın alabilirsiniz.

Sosyal medya bayilik paneli satın aldıktan sonrasında, hız kapasitemizi yükseltmiş bulunduk. Artık etkileşim oranımız çok daha yüksek. Paylaşımlar, beğeniler, izlenmeler ve yorumlar bizleri keşfete düşürmek için oldukça yeterli görünüyorlar. Fakat yetmez! Çünkü sosyal medya pazarlama stratejileri içerisinde bayilik paneli her ne kadar önemli olsa da her şey demek değildir.

Hesap sahibinin ya da en azından hesap sahibinin görevlendirmiş olduğu uzman sosyal medya yöneticilerinin, çeşitli sorumlulukları vardır. Bu sorumluluklar, organik olarak gelecek olan trafikleri tutmak üzerinedir. Popüler içerikler seçilmelidir. Doğru konular üzerine video yapılmalıdır. Çekilişlerle gelen trafikler kalıcı hale getirilmelidir. Gerekli hediyeler dağıtılmalıdır.

Bütün bu aktivitelerle birlikte, sosyal medya paneli hizmetlerimizin bize sağlayacağı hız, keşfette çok daha sık şekilde görünür olmamıza yarayacaktır. Keşfette daha sık bir şekilde görünür olursak, organik trafikte artış sağlarız. Dilerseniz bu bilgileri, yani keşfette kaç kere görüntüleme aldığımızı istatistikler sekmesinden de görüntüleyebiliriz. Bilgileri takip etmeli, paylaşımlarımızda gerekli içerikleri bu bilgilere paralel şekilde belirlemeye özen göstermeliyiz. Hatta rakiplerimizin ve mümkünse fenomenlerin neler paylaştıkları da analiz edilmelidir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

En İyi Firma Rehberi Hangisi?

En İyi Firma Rehberi Hangisi?

Hile Kodu Satın Al

Hile Kodu Satın Al

Oyun Hileleri 2021

Oyun Hileleri 2021

Instagram Etkileşim Satın Al

Instagram Etkileşim Satın Al

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir