Kullanım Alanlarına Göre Ahşap Palet Çeşitleri Nelerdir?

Kullanım Alanlarına Göre Ahşap Palet Çeşitleri Nelerdir?

Eskilerin atıl olarak görünen tahta parçaları günümüzde en çok aranan ürünlerden biri haline gelmiştir. Günümüz dekorasyon modasında oldukça fazla kullanılan paletler gümrük alanında, marketlerde ve daha pek çok yük taşıma alanlarında rahat ve kontrollü bir şekilde yük taşımak için kullanılmaktadır. Kullanım amacına göre farklılık gösteren paletler birden farklı çeşide sahiptir. Kullanım amaçlarına göre farklılık gösteren paletleri şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Ahşap Palet: Ahşap paletler, diğer paletlere göre daha dayanıklı ve daha uzun kullanım ömrüne sahip oldukları için daha fazla tercih edilmektedirler. Aynı zamanda dışarıdan gelecek olan darbelere karşı daha dayanıklı olan ahşap paletlerin kullanım alanları da oldukça geniştir.
  • Çelik Palet: Çelik paletler diğer palet çeşitlerine oranla daha geniş bir yapıdadırlar. Böylece yük taşıma kapasitesi daha fazla olduğundan üretimin fazla ve sürekli olduğu iş alanlarında daha fazla tercih edilmektedirler. Bu paletlerin geri dönüşümü ve tamiri de oldukça kolaydır.
  • Plastik Palet: Taşımacılık sektöründe kullanımı oldukça yaygın olan plastik paletler, son derece dayanıklıdırlar. Ağırlık açısından fazla yük oluşturmaz ve temizliği de oldukça kolaydır.

ezgif 4 4d1e76b94417.png

Yukarıda sıralanan farklı ham maddeye sahip paletlere ister sıfır palet olarak isterseniz de ikinci el palet olarak ulaşabilmeniz mümkündür. Sıfır ya da ikinci el palet ihtiyaçlarınızı akdenizpalet.com internet sayfamız üzerinden siparişlerinizi oluşturarak karşılayabilirsiniz.

İkinci El Palet Fiyatları Ne Kadardır?

Palet kullanımı günümüzde hemen hemen her alanda yer almaya başlamıştır. Eskiden yalnızca ticari amaçlar için kullanılan paletler şu an dekorasyon alanında da rağbet gören ürünlerden bir tanesidir. Her alanda kullanımı olan paletler sıfır ya da ikinci el olarak satılmaktadır. İkinci el palet fiyatları, sıfır palet fiyatlarına oranla daha uygun olmaları açısından daha çok tercih edilmektedir.

80 x 120 euro palet min 3

Ticari ve taşımacılık alanında kullanılan palet çeşitleri ile ilgili bilgi almak ve ister sıfır ister ikinci el fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz sitemizi ziyaret ederek ihtiyaçlarınıza yönelik bilgilere ulaşabilirsiniz.

100x120 ah%C5%9Fap palet 1

Palet Nereden Alınır?

Taşımacılık sektörünün bir numaralı ihtiyaçlarından biri olan paletler günümüz koşullarında yalnızca bu alanda kullanılmamaktadır. Üretim, dekorasyon ve daha birçok alanda kullanıma sahip olan paletlere ulaşmak kimi zaman uğraştırıcı olmaktadır. Birçok kişi tarafından ikinci el olarak tercih edilen palet çeşitlerine akdenizpalet.com internet adresimiz üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Başta İstanbul ikinci el palet gönderimi olmak üzere, işletmelerin ihtiyaçları halinde istenilen yere gönderimi yapılmaktadır. 7 gün 24 saat boyunca ulaşıma müsait olan Akdeniz Palet, ihtiyaçlarınızı her an her dakika karşılamaya hazırdır. Tek yapmanız gereken internet sitemiz üzerinden gerekli iletişim kanalları aracılığı ile iletişime geçmek ve ihtiyaçlarınıza uygun isteklerinizi bize ulaştırabilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

IQOS Sigara Nedir?

IQOS Sigara Nedir?

Modern Dış Cephe Kaplama Modelleri

Modern Dış Cephe Kaplama Modelleri

Profesyonel Mutfak Ekipmanları Hizmetleri

Profesyonel Mutfak Ekipmanları Hizmetleri

Çevreye Dost Ve Güvenli Kompozit Cephe Kaplama

Çevreye Dost Ve Güvenli Kompozit Cephe Kaplama

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir