Koronavirüs İşten Çıkarma

Koronavirüs İşten Çıkarma

Koronavirüs sebebiyle, işveren ve işçi arasında bir süredir gündemde yer alan ‘’Haksız işten çıkarma davaları’’, büromuzun ilgilenmiş olduğu sorunlar arasındadır. Büromuzda yer almakta olan uzman avukatlarımız, deneyimli geçmişleri sayesinde, sorunlarınızla yakınen ilgilenmektedirler. Covid 19 kaynaklı olan işveren-işçi arasındaki uyuşmazlıklarla ilgilenen iş hukuku avukatı Ankara isimlerini bünyemizde bulabilirsiniz. İletişime geçip, avukatlara bizzat sorular sormayı ihmal etmeyiniz. Özellikle dava açmak gibi bir düşünceniz varsa, size en uygun avukatlarla bu süreç adına hizmet vermek isteriz.

Uzmanlık alanları çok çeşitli olan avukatlarımız, miras hukuku avukatı Ankara olarak da dava süreçlerini incelemektedirler. Dil konusundaki yeterlilikleri, deneyimli bir geçmişe sahip olmaları, davanızdaki sürecin başarılı bir şekilde ilerleyeceğini garantilemektedir. Uzun süredir iş hukuku kapsamında ele alınmış olan davalarla ilgileniyoruz. Benzer dava süreçleri ile sürekli yakından ilişkiliyiz. Birçok farklı davalar üzerinde çalışmalar göstermiş durumdayız. Her süreçten farklı bir ders çıkararak, sizlere en doğru hizmetlerimizi sunuyoruz.

Koronavirüs İşten Çıkarma Yasağı

Salgının ülkemizdeki yoğun etkileri sebebiyle, İş Kanunu kapsamında işverenin çalışanıyla ilgili olan iş ve hizmet sözleşmelerini feshedebilmesi yasaklanmıştır. Bu sürecin uzunluğu ise kanunun yürürlüğe girmesinden 3 ay sonrasına kadar uzamaktadır. Yani, bahsedilen zaman kapsamında, işçi eğer herhangi iyi niyet kurallarına uymayan davranış sergilemiyorsa, işvereni tarafından işten atılamayacaktır. Sürece dair olan yakından takip ve inceleme hizmetlerini ceza hukuku avukatı Ankara uzman isimleri incelemektedirler. Büromuzda yer alan uzmanlık alanları iş hukuku olan avukatlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Sonradan Banyo Yapımı

Sonradan Banyo Yapımı

Bursa’da Geleneksel Türk Kültürünü Yaşatıyoruz!

Bursa’da Geleneksel Türk Kültürünü Yaşatıyoruz!

Fastech’in Plasma Kesim Makinelerinin Detaylı İncelemesi

Fastech’in Plasma Kesim Makinelerinin Detaylı İncelemesi

Konya’da Emlak sektörü denilince Enkay İnşaat

Konya’da Emlak sektörü denilince Enkay İnşaat

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir