Gelinlik ve Abiyelerde Yılın Modası

Gelinlik ve Abiyelerde Yılın Modası

2020 gelinlik modelleri tasarımlarında bol bol işlemeler kullanılmıştır. Dantel işlemelere çokça yer verilen 2020 tasarımlı gelinliklerde dantel kullanımlarının modernize edildiği görülmektedir. Gelinliklerin sırt ve göğüs dekolteleri ile birlikte kol kısımlarında dantel işlemelere yer verilerek gelinlerin bu yıl zarifliklerinden ödün vermemeleri amaç edinilmiş gibi görünüyor. Dantel işlemeler ile gelinliklere zarafet kazandırılmış olup bazı gelinliklerde taş süslemelere de rastlanılabiliyor. Bir zamanlar gelinliklerde taş süslemelere çokça yer verilmesi bu yıl kendini pek göstermiyor. Belden aşağı kloşlaşan etek kesimleri gelinliklerde sık sık kullanılmış olup aynı zamanda gelinliklere farklılık kazandırılması açısından balık etekler de gün yüzüne çıkmıştır.

Hangi Tene Hangi Gelinlik?

Gelinlerin en tedirgin oldukları konulardan biri olan ten rengi ile gelinlik renginin uyumsuzluğu bu yılda devam edeceğe benziyor. Ancak bu tedirginliği ortadan kaldırmak mümkün! Çözüm, gelinlerin ten renklerini iyi bilmelerinden geliyor. Beyaz renkli gelinlik modelleri tercih eden kişilerin esmer ten rengine sahip olmaları güzelliklerini ortaya çıkaracaktır. Kumral gelinler ise krem renkli gelinlikler ile güzelliklerine güzellik katabilirler.

Vücut Tipine Göre Abiye Modelleri

Vücut tipi, abiye modelleri konusunda doğru seçimleri doğurmaktadır. Buna göre uzun boylu bayanlar bu yılında modası olan balık formlu abiyeleri tercih ederek bir manken gibi görünüm elde edebilirler. Kısa boylu bayanlar ise tercihlerini vücudu saran ve mini abiye modellerinden yana kullanmalıdırlar.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Son Dönemde Gençlerin Çok Tercih Ettiği Genç Odası Takımları

Son Dönemde Gençlerin Çok Tercih Ettiği Genç Odası Takımları

Yünlü Kumaş Çeşitleri Nelerdir? Bakımı Nasıl Yapılır?

Yünlü Kumaş Çeşitleri Nelerdir? Bakımı Nasıl Yapılır?

Kanvas Tablolar Neden Tercih Edilmeli?

Kanvas Tablolar Neden Tercih Edilmeli?

Banyo Tadilatı Nedir?

Banyo Tadilatı Nedir?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir